top of page
Pisania na laptopie
WWW Grey Black  Pink 80s Aesthetic Minimalist Simple Trending New Collection Instagram Sto

Business Mindset

Mentoring 1:1

W odpowiedzi na Wasze potrzeby stworzyłam doskonały mentoring, w oparciu o Hipnozę Terapeutyczną & Rapid Resolution Therapy®,

a także 5+ lat pracy z kobietami w biznesie jako terapeuta i coach. Obserwuję najpiękniejsze realizacje zawodowych marzeń moich klientek. 

Co otrzymujesz w MB

Konsultacja Wstępna

WORKBOOK

Sesja 1:1

Vision Board

 Sesja 1:1 RRT®

Pragnę na pierwszym etapie poznać Ciebie, tą autentyczną, prawdziwą, pełną marzeń. Chcę, abyś podzieliła się ze mną swoją wizją na biznes / na swój rozwój zawodowy. Opowiesz mi co pragniesz osiągnąć w trakcie tego mentoringu,

Otrzymujesz przed pierwszą sesją 1:1 szczegółowy Workbook, szczegółowy zestaw pytań i ćwiczeń, które przygotują Cię do reprogrammingu podświadomości. Workbook ułatwi Ci dotarcie do swoich podświadomych blokad i lęków, a przede wszystkim jasne określenie swojej wizji biznesu / kariery.

Reprogramming Podświadomości 90 min. 

Sesja oparta o hipnoterapię oraz hipnozę regresyjną. Przebieg sesji jest spersonalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Sesja ma na celu uświadomienie sobie podświadomych blokad oraz przeprogramowanie ich na wspierające Cię przekonania.

Instrukcja zgodna z Twoim Human Design jak stworzyć Vision Board. Otrzymasz instrukcję opartą o Twój typ Human Design, która objaśnia jak najskuteczniej zbudować wizję swojego sukcesu. To kreatywna i pasjonująca część Mentoringu.

60 minutowa sesja 1:1 oparta o metodę Rapid Resolution Therapy®; jest formą psychoterapii zaprojektowaną, umożliwiającą przezwyciężyć blokady powstałw poprzez traumatyczne doświadczenia. RRT® wykorzystuje hipnozę, programowanie neurolingwistyczne (NLP)  i inne rodzaje komunikacji, aby rozwiązać niepokojące myśli, negatywne emocje i blokady do działania. 

Twój pomysł na Siebie to diament...

...potrzebujesz teraz Jubilera Podświadomości, czyli mnie.

różowy Gradient

dla kogo...

✩ dla każdej wizjonerki, która prokrastynuje

✩ dla każdej marzycielki, która utknęła w obłokach

✩ dla każdej manifestującej, której "nic się nie manifestuje"

✩ dla każdej, która czuje w sercu, że zasługuje

na dużo więcej, lepiej, piękniej, ale paraliżuje ją strach

Jestem tu dla Ciebie.

Z Miłością do potencjału jaki posiadasz, ale ukrywasz przed światem.
Z Zachwytem wobec marzeń, planów, pomysłów businessowych jakie nosisz w sercu.
Ze Wzruszeniem i Podziwem ile negatywu i zwątpienia, wyśmiania i poniżenia zniosłaś dotychczas.

- Cena za cały Mentoring -

1200 pln

Brak rezerwacji. Sprawdź później.
bottom of page