top of page
Wazon z kwiatami i koral, kompozycja artystyczna w odcieniach bieli

FAQ

Wszystko, co warto wiedzieć

Ile trwa sesja hipnoterapii?

Sesje trwają od 60 do 90 min w zależności od typu.

 

Jeżeli masz problem z decyzją który typ sesji jest dla Ciebie napisz do mnie. Opisz zagadnienia, które pragniesz poruszyć na sesji, a ja doradzę Ci najlepsze rozwiązanie terapeutyczne dla Ciebie.

Jak będę się czuć w trakcie?

Doświadczenie hipnozy jest różne dla wszystkich, jak nasze sny czy wyobrażenia na jawie - każdy doświadcza ich w inny sposób.

To co jest cechą wspólną dla wszystkich to poczucie senności, głębokiego przyjemnego relaksu oraz przenoszenia się w świat marzeń na jawie.

To jak czujesz się w trakcie hipnozy nie jest wskaźnikiem skuteczności. Niezależnie od tego jak się czujesz – to zawsze działa, Twoja podświadomość wykona właściwą pracę, niezależnie od tego jak będzie odczuwać to Twoje ciało. Obiecuję, to zawsze działa niezależnie od tego jak senny czy zrelaksowany bedziesz :)

Co się stanie, jeśli nie wejdę wystarczająco „głęboko”?

Naprawdę nie ma się co stresować, sesja hipnoterapii nie sprawdza Twoich umiejętności "wchodzenia w trans", to moją pracą jest wprowadzenie Cię na właściwe fale umysłu i dokonanie trwałych zmian, jestem w tym ekspertem i mam 100-procentową skuteczność, więc nie czuj żadnej presji bycia w tym "dobrym" bądź nie. Stan hipnozy osiąga naturalnie każdy człowiek, jesteś w nim wiele razy w ciągu dnia, nie zdając sobie z tego sprawy :) Nazywasz to kolokwialnie skupieniem, zamyśleniem, bujaniem w obłokach, etc. Po prostu powiedz sobie prawdę – „To zadziała” i na pewno zadziała. Po prostu uwierz, że znalazłeś skuteczną metodę trwałych zmian. 

Kiedy zacznę widzieć zmiany?

Istnieją 3 rodzaje zmian jakie następują po sesji Hipnoterapii.
Natychmiastowe:
Od razu poczujesz ogromną zmianę – natychmiastowe zmiany w twojej fizjologii, myślach i zachowaniu już po zakończeniu sesji.

Stopniowe:
Widzisz stałe zmiany każdego dnia, naturalnie rozłożone w czasie.

Retroaktywne:
Nie widzisz tego rodzaju zmian od razu, bo są niesamowite w swojej skali. Pewnego dnia gdy spojrzysz wstecz, dostrzegasz jak imponujące zmiany zaszły w Twojej Osobie i jak ogromne sukcesy osiągnąłeś od czasu hipnoterapii. Tego cudownego uczucia doświadczają wszyscy klienci, nieustannie otrzymuję wiadomości parę miesięcy od momentu terapii w których klienci opisują jak diametralnie zmieniło się całe ich życie na lepsze. Dlatego warto zanotować datę Hipnoterapii w kalendarzu, z notatką "Początek mojego nowego życia" i obserwować cudowne zmiany :)

Jak działa Hipnoza / RRT?

Hipnoza to nie magia – to nauka! Działa poprzez tworzenie serii fal mózgowych, które są takie same jak w fazie REM.

To właśnie pozwala ci uzyskać dostęp do podświadomości. To bardzo proste i każdy może wejść naturalnie w ten stan. Sam się przekonasz łatwe i przyjemne. To zupełnie jak sen albo marzenia na jawie, tylko z narracją terapeuty. Poruszasz się po swojej przestrzeni podświadomości i naprawiasz wszystko to, co wymaga Twojej uwagi. Każdy powinien tego doświadczyć :) Można ten stan przyrównać do medytacji, o bardzo skutecznym charakterze terapeutycznym i oczyszczającym z ciężarów emocjonalnych, traum i blokad. 

Co jeśli wydaje mi się, że znam już przyczynę mojego problemu?

To, co czyni Hipnoterapię niesamowitym, to fakt, że nawet jeśli myślisz, że znasz przyczynę, to w stanie Hipnozy spojrzysz na to wydarzenie znaczenie szerzej i z pełnym zrozumieniem. Stan hipnozy pozwala Ci wrócić do momentu pojawienia się traumy, blokady, cierpienia jako Obserwator. Bez emocji przyglądasz się temu co zaszło w Twojej przeszłości, wyciągasz z tego cenne lekcje i oczyszczasz swój umysł z ciężaru emocjonalnego. Wychodzisz ze stanu Hipnozy bogatszy w lekcje i wskazówki, oraz oczyszczony z blokad i traum. 

To właśnie pozwala ci zmienić znaczenie i przekonania. Cokolwiek wydarzyło się w przeszłości zostaje zneutralizowane i nie oddziałuje na teraźniejszość, ani przyszłość. Wszyscy moi klienci są świadomi co jest przyczyną ich problemu , z którym przychodzą, jednakże zawsze w stanie hipnozy, odkrywają pełen obraz tego, co zaszło, co zostało zapomniane lub pominięte przez logiczny umysł świadomy. Jednakże wiedz, że Podświadomość jest tak potężna, że zawiera wszystkie Twoje wspomnienia i wszystkie emocje z każdej sekundy Twojego istnienia. Po prostu zrelaksuj się i zaufaj sobie - Twoja podświadomość pokaże Ci dokładnie to, co chcesz zobaczyć. 

Co się stanie, jeśli wrócę do scen, które są bolesne lub przerażające?

Jeśli wrócisz do scen ze swojego życia, które są związane z utratą bliskiej osoby, przemocą seksualną lub fizyczną albo inną traumą, ważne jest, aby pamiętać, że nie będziesz przeżywać w pełni emocjonalnie tej sceny, po prostu zobaczysz to jako obserwator. Jestem od tego, aby Cię wspierać i tworzyć bezpieczną przestrzeń do wyrażania emocji i uzdrawiania – dasz radę! Każdy mój klient zagłębia się w najcięższe momenty swojego życia i wychodzi z tego z dumą i oczyszczeniem. Nie ma co wstydzić się przeżywanych emocji oraz paru uronionych łez. Wszystko to prowadzi do Twojego uleczenia oraz oczyszczenia się z ciężaru przeszłości. Będę to przeżywać wraz z Tobą i gwarantuję, że zapewnię Ci maksymalny komfort psychiczny i bezpieczeństwo. Nie jesteś oceniany, możesz być absolutnie autentyczny w swoich emocjach. Moją rolą jest objąć Cię troską i dopilnować, aby traumatyczne doświadczenia odeszły w niepamięć, a Ty z lekkością i oczyszczoną Podświadomością ruszasz kreować swoje życie marzeń :)

Co jeśli potrzebuję lub chcę kolejnej sesji?

Hipnoterapia ma na celu zapewnienie potężnego przełomu i dużych zmian w twoim życiu. Jeden problem wymaga jednej sesji hipnoterapii, nie więcej (to wyróżnia mnie od innych hipnoterapeutów, którzy rozkładają to na 2-3 sesje). Jestem bardzo wnikliwa w historię każdego klienta i dokładnie zbieram potrzebne informacje aby doskonale zrozumieć i poczuć każdego Człowieka, dzięki temu jedna sesja przynosi absolutną skuteczność i trwałe zmiany.

Oczywiście, niektórzy klienci z czasem decydują się na kolejną sesję hipnoterapii, pragnąc popracować nad kolejnym aspektem ich życia, który pragną poprawić.
Zdarza się także, że moi klienci, którzy pozostali ze mną w kontakcie, po doświadczeniu czegoś mocno traumatyzującego (śmierć bliskiej osoby, rozstanie z partnerem) natychmiastowo zwracają do mnie o pomoc doraźną, aby trauma nie stworzyła śladów w podświadomości i aby nie popaść w stan depresyjny. Oczywiście, w takich przypadkach dokonuję wszelkich starań, aby przyjąć Cię na sesję hipnoterapii jak najszybciej, aby uśmierzyć Ci ten ból. 

bottom of page