top of page

Usługi

Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę, wsparcie i pomoc wszystkim moim klientom. Pomaganie Wam w pokonywaniu przeszkód, osiąganiu celów i ponownym odkrywaniu ich talentów i pełnego potencjału, tak abyście mogli żyć tak, jak chcecie i osiągali to, na co zasługujecie jest moją Misją.


Miałam szczęście trenować z wiodącymi światowymi terapeutami, trenerami i mentorami w Europie i w Azji.
 

To połączenie szkolenia i doświadczenia dało mi podstawy, zasoby i wiedzę, których umożliwiają mi skuteczną pomoc moim klientom osiągnąć cele, zmienić ich życie w możliwie najbardziej pozytywny sposób, za pomocą wybranej metody, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

1

Hipnoza Regresyjna - Sesja Online

Przepracowanie blokad z przeszłości + Progresja hipnotyczna czyli pozytywna wizja przyszłości, wizualizacja najlepszej wersji siebie, odczytanie swoich ukrytych w podświadomości pragnień i celów

Hipnoza regresyjna jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych technik hipnoterapeutycznych. Pozwala w niesłychanie szybki i celny sposób dotrzeć pamięcią do samego źródła problemu, wynikającego najczęściej z nieprzepracowanych emocji z przeszłości. Podczas sesji hipnozy regresyjnej, w trakcie wywiadu przed formalną indukcją, czyli wprowadzeniem osoby w trans, zbierane są informacje  o problemie, z którym boryka się klient. Już na tym etapie może rozpoczynać się proces terapeutyczny, gdyż korzystam z najróżniejszych narzędzi pracy z ograniczającymi przekonaniami. Wszystko po to, by zająć się Twoim problemem możliwie jak najszerzej. Jednak esencję regresji hipnotycznej stanowi (często niezwykle emocjonalny) proces tzw. mostu regresyjnego (polegającego na wywołaniu i wzmocnieniu uczucia odpowiedzialnego za problem) i wspomnianej we wstępnie „podróży” w pamięci w poszukiwaniu źródła problemu. Za takie źródło uważa się konkretną sytuację z przeszłości (najczęściej w okresie wczesnodziecięcym), w której to powstał nieadaptacyjny, czyli zaburzony i niepożądany schemat zachowania. Schemat ten był następnie wielokrotnie utrwalany i obecnie przejawia się jako objaw z którym przychodzisz do mnie. Takimi objawami najczęściej są: uczucie niepokoju, frustracja, lęk, „blokada” w motywacji czy choroba psychosomatyczna. Następnym krokiem jest natomiast przepracowanie każdego z wydarzeń, które pojawią się podczas transu – uwolnienie towarzyszących im nieprzyjemnych emocji oraz zmianie interpretacji tych wydarzeń z perspektywy przelęknionego często dziecka na tę dorosłą, świadomą i pozbawioną niepożądanych emocji. Całości dopełnia progresja hipnotyczna (czyli wizualizacja pozytywnej, „uzdrowionej” przyszłości) podczas której pomagam Ci zbudować nowe, działające strategie na przyszłość.

2

Hipnoterapia Klasyczna - Sesja Online

Hipnoterapia jest połączeniem hipnozy oraz terapii. W trakcie hipnozy nasze ciało i umysł się wycisza i uspokaja. W stanie hipnozy świadomość człowieka na inne bodźce zewnętrzne jest ograniczona. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do podświadomości, ponieważ codzienne zakłócenia wyciszają się, a uwaga kierowana jest na niezbędne elementy lub np. na głos hipnoterapeuty, który przeprowadza przez proces.

3

Hipnoza na Odchudzanie - 3 Sesje + Spersonalizowany Mentoring 3-miesięczny

Konsultacja Wstępna | 3 Sesje Hipnozy | Mentoring 3-mies.
 

Unikatowy pakiet 'Schudnij z Hipnozą' :
konsultacja wstępna na której omówimy Twoje problemy żywieniowe, Twoje schematy myślenia o jedzeniu, kontekst rodziny i wychowania, a przede wszystkim Twoje oczekiwania wobec wymarzonego stylu żywienia oraz zdrowej sylwetki. Pamiętaj, że możesz się czuć bezpieczna/y w mojej przestrzeni, rozumiem doskonale czym są zaburzenia odżywiania, ponieważ sama długie lata walczyłam z anoreksją i bulimią (Hipnoza pomogła! Inne terapie nie...)

Nie odkładaj swojego zdrowia na później i zmień swoje nawyki żywieniowe na stałe dzięki hipnozie. Stworzyłam unikalny rodzaj hipnozy (rozłożony na 3 sesje, razem 180 min). Program sesji działa bezpośrednio na Twoje podświadome programy dotyczące relacji z jedzeniem, z ciałem, tradycji wokoło jedzenia wyniesionych z domu, emocjonalnego podejścia do jedzenia, szkodliwych programów nagradzania się i karania w obrębie jedzenia. W trakcie naszej współpracy zapewniam Ci mentoring - polegający na stałym kontakcie przez WhatsApp, aby utrzymać Cię w pozytywnym nastawieniu i celebrować wspólnie codzienne zmiany na lepsze.

Otyłość, cukrzyca, zaburzenia odżywiania i ogólnie złe nawyki żywieniowe mogą poważnie wpłynąć na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o ogólne długotrwałe przejadanie się, nadmierne podjadanie czy złe wybory żywieniowe.

Możesz trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe i wzorce myślenia za pomocą hipnozy dla utraty wagi. Pomogę Ci nauczyć się kontroli myśli i decyzji żywieniowych, żyć bez stresu, pozbyć się niskiej samooceny i problemów zdrowotnych, które mogą wiązać się z nadwagą lub otyłością. Jeśli jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatną konsultację telefoniczną pod numerem 500 660 744. Odpowiem na wszelkie Twoje pytania i pomoże Ci to zdecydować się na dalszą współpracę.

Więcej Informacji
+48 500 660 744

Jeżeli pragniesz omówić szczegółowo wybraną usługę nim zdecydujesz się na rezerwację terminu sesji to zapraszam na konsultację telefoniczną.

Wyślij SMS o treści: "wybrana usługa" oraz Twoje imię i nazwisko. 

bottom of page